Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Styczeń 17 2019 04:41:53
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Odtwarzacze wideo (filmów)
VLC (VideoLan Client)

Ocena

8,93/10

VLC media player - odtwarzacz multimedialny rozwijany przez VideoLAN, rozpowszechniany na licencji GPL, który może być także używany jako serwer w sieciach komputerowych o dużej przepustowości. Wśród obsługiwanych formatów znajdują się: Ogg, MPEG, DivX, MP3 i inne. Może również odtwarzać filmy z płyt DVD oraz VCD. Za jego pomocą można też oglądać film wraz z napisami (także ze znakami polskimi).
Kaffeine

Ocena

8,57/10

Kaffeine to domyślny odtwarzacz filmowy dla środowiska KDE. Dzięki swej bogatej funkcjonalności Kaffeine nie tylko odtwarza zwykłe filmiki nakręcone kamerą lub aparatem cyfrowym, ale również może automatycznie odtwarzać płyty DVD z filmami. Ponadto program oferuje użytkownikowi możliwość odtwarzania telewizji cyfrowej.
Totem

Ocena

8,21/10

Totem to domyślny odtwarzacz systemowy, który instaluje się automatycznie wraz z większością znanych Linuxów. Jest to co prawda domyślny odtwarzacz środowiska Gnome, ale również instaluje się wraz ze środowiskiem KDE. Dużą zaletą programu jest fakt, że jeżeli brakuje mu kodeków potrzebnych do odtworzenie filmu, to automatycznie nas o tym poinformuje i za naszą zgodą je doinstaluje.
SMPlayer

Ocena

8,93/10

SMPlayer to odtwarzacz filmowy korzystający z silnika MPlayera. Jego rozbudowana funkcjonalność umożliwia użytkownikowi nie tylko odtwarzanie video, DVD, czy VCD, ale również obsługę filtrów MPlayera i wiele innych.
RealPlayer

Ocena

7,14/10

RealPlayer to ten sam odtwarzacz co jego imiennik wykorzystywany w systemach Windows (w wersji free). Odtwarzacz ten dedykowany jest w szczególności do filmów z rozszerzeniem .rmvb, a także filmów formatu WindowsMedia7 i 8.
Dragon Player

Ocena

6,43/10

Dragon Player to mały, intuicyjny i prosty w obsłudze odtwarzacz filmów w środowisku KDE. Program ten jest w zasadzie kontynuacją programu "Codeine".
Xine

Ocena

7,86/10

Xine jest bardzo popularnym odtwarzaczem multimedialnym dla systemu Linux. Program współpracuje z bardzo dużą liczbą kodeków oraz filtrów audio i wideo, odtwarza prawie wszystkie dostępne formaty filmów i muzyki oraz napisów.
KMPlayer

Ocena

7,86/10

KMplayer to kombajn multimedialny wykorzystujący do odtwarzania plików audio i video takie silniki jak Mplayer, Xine oraz Gstreamer. Dzięki czemu wspiera wszystkie obsługiwane przez te programy pliki oraz DVD, CDROM, VCD i VDR. Wspiera ponadto wiele formatów playlist: PLS, M3U, ASX, XSPF, SMIL oraz audycji strumieniowych RSS/Atom. Posiada także niewielkie narzędzie do odtwarzania i nagrywania wideo.
KPlayer

Ocena

8,21/10

KPlayer to program do odtwarzania filmów dla KDE, bazujący na programie MPlayer. Program potrafi odtwarzać dużą ilość plików video, audio oraz filmy bezpośrednio z internetu (streams). Główne funkcje KPlayer: ...
MPlayer-gui

Ocena

7,86/10

Mplayer-gui to nakładka graficzna na odtwarzacz mplayer. Dzięki temu odtwarzaczowi możemy odtwarzać takie formaty filmów jak: AVI, MPEG, ASF / WMV, QuickTime / MOV, RealMedia RM / RMVB, MPEG4, WMA, MP3, WAV i nie trzeba instalować żadnych kodeków do systemu (kodeki dostępne na Mandrivę opisaliśmy na stronie http://matilinspnb.dbv.pl/viewpage.php?page_id=74).
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,126,127 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl