Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Styczeń 21 2019 23:50:00
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Programy edukacyjne dla dzieci w wieku 7 - 10 lat
Pysycache

Ocena

6,07/10

Pysycache to darmowy program edukacyjny skierowany w szczególności do dzieci w wieku od czterech do siedmiu lat. Swoje zastosowanie może odnaleźć nie tylko w pracy z małymi dziećmi, ale również w pracy z ludźmi uczącymi się obsługi komputera lub osobami niepełnosprawnymi (w ich rehabilitacji).
Childsplay

Ocena

6,43/10

Childsplay to zestaw prosty gier komputerowych przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników komputera. Dzięki swojej funkcjonalności nie tylko służą jako rozrywka, ale również rozwijają umiejętności dziecka takie chociażby jak rachunek pamięciowy dziecka w zakresie do 100.
jMemorize

Ocena

7,14/10

jMemorize to prosty darmowy program edukacyjny pomagający ćwiczyć pamięć. Program działa na zasadzie gry, w której odsłaniamy parami karty i zapamiętujemy co było w nich ukryte. Następnie tak długo szukamy aż nie znajdziemy wszystkich par.
Cognitionplay

Ocena

6,43/10

Cognitionplay to prosty i darmowy program, który swoje zastosowanie znajdzie nie tylko w edukacji szkolnej, ale również w pracy psychologa. Program dzięki swojej funkcjonalności może sprawdzić się jako dobre narzędzie w pracy z ludźmi problemami natury psychologicznej.
gCompris

Ocena

8,93/10

gCompris to zestaw gier i zabaw edukacyjnych dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Baza programu zawiera ponad 100 gier i zabaw, i nadal jest rozwijana przez ludzi na całym świecie.
Tux Math Scrabble

Ocena

6,43/10

Tux Math Scrabble to program-gra edukacyjna, która jest komputerowym odpowiednikiem popularnej gry planszowej Scrabble. Zadaniem gracza -tak jak w grze planszowej - jest układanie na planszy słów z liter znajdujących się na losowo przydzielanych płytkach w sposób przypominający układanie krzyżówki. Na ułożenie słowa, wymianie litery gracz ma określony czas - ewentualnie może opuścić kolejkę.
TuxMath

Ocena

6,79/10

TuxMath to prosta gra edukacyjna, w której gracz wciela się w bohatera i stara się ocalić kolejne miasta przed upadkiem meteorytów. Naszą bronią jest oczywiście tajemnicze działo, a jakość jego obsługi zależy od tego jak szybko umiemy liczyć . Aby zestrzelić bowiem każdy meteor należy podać w miarę szybko wynik działania podanego przez grę.
Blinken

Ocena

7,86/10

Blinken to program dla środowiska graficznego KDE stworzony na wzór znanej gry "Simon Says". Program ma na celu ćwiczenie pamięci poprzez zapamiętywanie sekwencji obrazków w coraz krótszym czasie. Po uruchomieniu programu ujrzymy interfejs w postaci elektronicznego urządzenia składającego się z czterech kolorowych przycisków, każdy z własnym ...
KAnagram

Ocena

7,86/10

KAnagram to gra edukacyjna w odgadywanie wyrazów z ciągu liter ułożonych jako ich anagram. Puzzle zostają rozwiązane, kiedy litery kodujące słowo wprowadzone zostaną z powrotem w odpowiedniej kolejności. Co ważne dla najmłodszych użytkowników, w grze nie ma limitu czasu, ...
KHangMan

Ocena

7,86/10

KHangMan jest grą edukacyjną opartą o znaną grę w wisielca. Program skierowany jest do dzieci w wieku sześciu lat (lub starszych). Gra posiada kilka kategorii słów do zabawy, na przykład: zwierzęta. Ponadto dostępne są trzy poziomy trudności: Easy, Medium i Hard. ...
KWordQuiz

Ocena

7,86/10

KWordQuiz to program edukacyjny do poznawania wszechstronnego innych słowników. Progam ten może służyć nie tylko do nauki innych języków, ale także do poznawania innej terminologii. Program ma prosty interfejs, przez co użytkownik nie musi się skupiać na nauce jego obsługi, a jedynie na poznawaniu nowych wyrazów. ...
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,128,624 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl