Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Styczeń 17 2019 04:43:42
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Bazy danych
MySQL Workbench

Ocena

7,14/10

MySQL Workbench to darmowy program o potężnych możliwościach tworzenia różnego rodzaju baz danych. MySQL Workbench to program umożliwiający administratorom i programistom projektowanie i modelowanie baz danych. Program umożliwia również administrację bazami danych (zastępując MySQL Administration).
pgAdmin

Ocena

8,21/10

pgAdmin to rogram do zarządzania i zwykłej pracy użytkownika z bazą danych PostgreSQL. Obecnie program jest oznaczony jako pgAdmin III. Jest to już kolejna, trzecia gałąź rozwojowa programu. Program posiada interfejs graficzny i jest dobrym zamiennikiem programu konsolowego psql. Aktualnie, z poziomu programu można m.in. administrować bazami danych, replikami baz danych, tworzyć wszelkie obiekty bazodanowe, wydawać zapytania oraz analizować plan zapytania prezentowany w postaci klasycznej lub graficznej. Oprócz tego z programem można pracować jak z zwykłym programem konsolowym. Program od wersji 1.10.0 wydawany jest na licencji BSD. Poprzednie wersje były wydawane na licencji artystycznej.
SQLite Browser

Ocena

6,43/10

SQLlite Browser darmowe wizualne narzędzie stworzone z myślą o projektowaniu oraz edytowaniu baz danych kompatybilnych z SQLite. Program dedykowany jest do tych użytkowników oraz developerów, którzy chcą tworzyć bazy danych. Dzięki interfejsowi podobnemu do arkusza kalkulacyjnego program umożliwia użytkownikowi zarządzanie bazami danych bez znajomości skomplikowanych komend SQLite.
Pybliographer

Ocena

7,14/10

Pybliographer to lekki menedżer bibliografii oraz cytowań napisany z wykorzystaniem otwartego języka programowania Python. Pybliographer współpracuje z popularnymi edytorami tekstu (Lyx, Kile, OpenOffice Writer) umożliwiając wstawianie w opracowywanych dokumentach niezbędnych ...
Glom

Ocena

6,43/10

Glom to program będący nakładką graficzną pozwalającą na projektowanie w bazach MySQL definicji tabel oraz powiązaniach pomiędzy nimi. Dostępne są także funkcje wyszukiwania i edycji danych. Aplikacja przypomina program FileMaker Pro.
Sqliteman

Ocena

7,86/10

Sqliteman jest przydatnym narzędziem pozwalającym na optymalizację zapytań SQL, zarządzanie tabelami, widokami czy triggerami, administracją przestrzenią bazy i statystyk indeksów.
TOra

Ocena

7,14/10

TOra (Toolkit for Oracle) darmowy pakiet narzędziowy do obsługi bazy danych Oracle. Zawiera debuger PL/SQL oraz pomoc SQL z podświetlaniem składni, przeglądarką baz danych, oraz wszechstronny panel administratora. Tora obsługuje także MySQL i PostgreSQL. Program używa biblioteki Qt.
Bibus

Ocena

7,14/10

Bibus to lekki, a zarazem prosty w obsłudze multiplatformowy program do zarządzania bibliografią załącznikową oraz cytowaniami. Aplikacja napisana w Pythonie wykorzystuje do składowania danych bazę MySQL lub SQLite. Zgromadzone dane możemy bez trudu sortować, przeszukiwać, edytować ...
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,126,154 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl