Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Styczeń 19 2019 05:49:29
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Matematyka
Kbruch

Ocena

8,57/10

Kbruch to mały darmowy program służący do ćwiczeń z ułamkami i procentami. Liczne podpowiedzi powodują, że przy jego pomocy każdy humanista jest w stanie pokonać największy problem w szkole jakim chyba są ułamki.
Dr Geo

Ocena

7,86/10

Dr Geo to program przeznaczony w głównej mierze do wspomagania nauczania geometrii w szkole podstawowej. Dzięki niemu możemy między innymi wykonywać konstrukcje, a potem je zapisywać i odtwarzać krok po kroku.
Genius

Ocena

7,86/10

Genius jest nie tylko zaawansowanym kalkulatorem matematycznym, ale również okazuje się pomocny w poznawaniu podstaw technik programowania. Program w świetny sposób radzi sobie z takimi zagadnieniami matematycznymi jak: operacje na liczbach zespolonych czy też operacje na macierzach.
Xaos

Ocena

6,79/10

Xaos to program służący do projektowania fraktali. Mimo anglojęzycznego interfejsu, dzięki swojej intuicyjności, może stanowić początek ciekawej przygody każdego z fraktalami.
SMathStudio

Ocena

8,21/10

SMathStudio to mały program w stylu matematycznego CAD-a. Program umożliwia operacje na wyrażeniach matematycznych oraz na dwu- lub trójwymiarowych obiektach. Pomaga również w obliczeniach macierzowych, rachunku wektorowym i wielu innych skomplikowanych obliczeniach matematycznych.
Mathplot

Ocena

6,07/10

Mathplot to program pozwalający na tworzenie rozmaitych wykresów w dwuwymiarowej przestrzeni. Dzięki łatwemu i przyjemnemu w obsłudze interfejsowi użytkownik jest w stanie narysować dowolną krzywą, poznać jej wzór, a także współrzędne wybranych przez siebie punktów na danej krzywej. Mathplot pozwoli nam także na proste i szybkie tworzenie rozmaitych grafów.
GeoGebra

Ocena

10/10

Zastosowań tego programu nie sposób wymienić w jednym zdaniu. Geogebra sprawdza się nie tylko jako program do samodzielniej obsługi i interaktywnej nauki geometrii, ale również w pracy nauczyciela. Program dzięki prostemu interfejsowi przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi geometrii. Dużą zaletą programu jest duża ilość materiałów pomocniczych dotyczących programu, dostępny na stronie domowej programu.
Quat

Ocena

6,43/10

Quat to program do rysowania bardzo efektownych dwuwymiarowych obrazów , a także trójwymiarowych przekrojów czterowymiarowych fraktali. Każdy fraktal można obciąć do zbadania jego wnętrza. W tym celu można określić płaszczyzny przecięcia, których pozycje można ustawić dowolnie. Kolorystyka obiektu dokonywana jest ...
KAlgebra

Ocena

7,86/10

KAlgebra to kalkulator matematyczny oparty na języku znaczników MathML. Dzięki programowi możemy wykonać proste obliczenia algorytmiczne lub logiczne i ukazać je na wykresach dwu- lub trójwymiarowych.
Kig

Ocena

7,86/10

Kig to program do interaktywnej geometrii. Program pozwala uczniom na interaktywne poznawanie pojęć geometrycznych oraz na ćwiczenie umiejętności konstruowania figur geometrycznych mając do dyspozycji takie narzędzia jak: rysowanie punktu, prostej, półprostej, odcinka o wybranych końcach, ...
KMplot

Ocena

7,86/10

KmPlot to programo do rysowania wykresów, prezentowania całek lub pochodnych. Program obsługuje różne układy współrzędnych: kartezjański lub biegunowy itp. Funkcjonalność programu pozwala na kolorowanie wykresów oraz skalowanie widoku, dzięki czemu jesteśmy w stanie ...
Rocs

Ocena

7,86/10

Rocs to program skierowany dla studentów i wykładowców uczelni wyższych szukających kompletnego środowiska do poznawania teorii grafów. Program w prosty sposób ukazuje wyniki algorytmu w sposób graficzny, przez co staje się ...
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,127,415 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl