Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Styczeń 16 2019 01:15:15
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Księgowość i administracja
Qfaktury

Ocena

5,36/10

Qfaktury to mały darmowy program do wystawiania faktur VAT, korekt, rachunków dla firm i osób indywidualnych. Nowoczesny oraz intuicyjny interfejs, łatwa instalacja dla wielu systemów oraz wszystkie niezbędne funkcje umożliwiają szybką i niezawodną obsługę sprzedaży.
Lefthand "Pełna Księgowość"

Ocena

8,93/10

Lefhand "Pełna księgowość" to program przeznaczony dla firm i przedsiębiorstw pozwalający na: zarządzanie dokumentami księgowymi, tworzenie elastycznego planu kont, prowadzenie ksiąg handlowych, automatyczne dekretowanie na kontach księgowych, prowadzenie rozrachunków, obsługę kadr i płac, obsługę bezgotówkowych rozliczeń PolCard oraz AllPay, kompleksową obsługę sprzedaży i fakturowania, kompleksową obsługę zakupowych faktur VAT, ...
Lefthand "Mała firma"

Ocena

8,93/10

Lefthand "Mała firma" to program, który - zgodnie z nazwą - dedykowany jest dla małych firm. Funkcjonalność programu pozwala na: zarządzanie dokumentami księgowymi, kompleksową obsługę sprzedaży i fakturowania, kompleksową obsługę zakupowych faktur VAT, obsługę zamówień na towary i usługi, prowadzenie kartoteki towarów i usług, prowadzenie ewidencji remanentów, ewidencję magazynową ...
Lefthand "Mała księgowość"

Ocena

8,93/10

Lefthand "Mała księgowość" to program księgowy dedykowany dla średnich i małych przedsiębiorstw, w których księgowość nie wymaga olbrzymiej administracji. Funkcjonalność programu pozwala na: zarządzanie dokumentami księgowymi, kompleksową obsługę sprzedaży i fakturowania, kompleksową obsługę zakupowych faktur VAT, ...
Lefthand "Sprzedaż i magazyn"

Ocena

8,93/10

Lefthand "Sprzedaż i magazyn" to program do fakturowania i obsługi magazynów. Pozwala na kompleksowe zarządzanie fakturami Vat, wieloma rodzajami dokumentów magazynowych i zamówieniami. Posiada zestaw raportów sprzedażowych. Umożliwia wysyłanie do klienta faktur w formie elektronicznej.
Lefthand "e-Faktura"

Ocena

8,93/10

Lefthand "e-Faktura" to kompleksowy, intuicyjny i łatwy w obsłudze system sprzedażowy pozwalający na łatwe wystawianie i drukowanie faktur oraz wysyłanie e-faktur.
Lefthand "Środki trwałe"

Ocena

8,93/10

Lefthand "Środki trwałe" to kompleksowy, intuicyjny i łatwy w obsłudze system pozwalający na zarządzanie środkami trwałymi i wartościami niematerialnymi.
Lefthand "Stowarzyszenia i fundacje"

Ocena

8,93/10

Lefthand "Stowarzyszenia i fundacje" to program zarządzania stowarzyszeniami i fundacjami. Jego funkcjonalność pozwala na: elastyczny, modyfikowalny plan kont, wyciągi bankowe i raporty kasowe, bilans oraz rachunek zysków i strat, rejestracja dowolnych typów dokumentów księgowych, możliwość dodawania nowych typów dokumentów, opcjonalna możliwość wystawiana rachunków i faktur Vat.
Tilitin

Ocena

6,43/10

Tilitin to mały program księgowy dla systemów Windows i Linux. Dzięki programowi w prosty sposób wykonamy wydruki: bilansu, rachunku bankowego, rachunku zysków i strat, bilansu, dzienniku, księgi głównej i obliczania podatku VAT na konto. Ponadto możemy zapisać drukowane dokumenty w formacie PDF. Aplikacja oferuje kilka modeli planów kont.
Quasar

Ocena

7,14/10

Quasar to darmowy program, który jest w pełni funkcjonalnym pakietem dla księgowości. Nie jest to w pełni wolny program i dlatego też polecamy zapoznać się z warunkami licencjami na stronie domowej programu. Dzięki temu, że program został napisany pod systemy Linux i Windows, można w prosty sposób zarządzać księgowością z różnych stacji roboczych na różnych serwerach, bez względu na posiadany system operacyjny.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,125,232 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl