Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Styczeń 17 2019 12:54:45
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Inne oprogramowanie biurowe
Celtx

Ocena

7,86/10

Celtx to specjalistyczny program biurowy przeznaczony do tworzenia scenariuszy filmów, książek, komiksów, sztuk teatralnych itp. Aplikacja wykorzystuje technologię XUL i bazuje na kodzie źródłowym Firefoksa. Została przygotowana zarówno w wersji dla systemu Windows, jak i dla Mac OS-a X oraz GNU/Linuksa. Nowością wprowadzoną do wydania 2 są tak zwane Celtx Studios ...
Day Planner

Ocena

7,86/10

Day Planner to prosty program przeznaczony do biurowego użytku i przeznaczony do sporządzania planów dnia w ramach wyjazdów, konferencji, spotkań integracyjnych itp.
Dlume

Ocena

6,07/10

Dlume to program służący użytkownikowi jako książka adresowa. Zapisywana kontakty program przechowuje w pliku formacie XML. Program nie używa zewnętrznej bazy danych. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika program pozwala na łatwe zarządzanie posiadanymi kontaktami oraz ich szybkie wyszukiwanie.
gLabels

Ocena

7,14/10

gLabels to przydatny i prosty w obsłudze program do projektowania ulotek i wizytówek dedykowany środowisku graficznemu GNOME. Program zawiera dużo gotowych wzorców i współpracuje z wieloma drukarkami laserowymi i atramentowymi.
LemonPOS

Ocena

6,07/10

LemonPOS to darmowy program typu "Point of Sale" dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Program wykorzystuje bazę danych MySQL do przechowywania i zarządzania danymi. Program oferuje łatwy w użyciu interfejs, panel wyszukiwania, narzędzie do sprawdzania cen, narzędzie administracyjne do zarządzania swoim sklepem, wydrukowane raporty, i więcej
Mando

Ocena

5,71/10

Mando to ciekawy mały program przeznaczony do obsługi projektorów. Wystarczy uruchomić program i posiadać jakiś wskaźnik, aby prezentacje lub gesty wykonywać na wyświetlonym ekranie z rzutnika, a nie korzystając w ogóle z klawiatury lub myszki.
Plan

InfoOcena

5,71/10

Plan to mały programik służący głównie do planowania rozkładu dnia. Może on się okazać bardzo przydatny na wszelkiego rodzaju konferencjach, wyjazdach służbowych. Program zawiera funkcje budzika i przypominajki, co sprawia, że może on być bardzo dobrym towarzyszem wyjazdów służbowych, które planujemy dużo wcześniej.
GestHotel

Ocena

6,43/10

GestHotel to program do obsługi hoteli. Dzięki programowi w prosty sposób możemy zarządzać rezerwacjami naszych pokoi w określonych terminach oraz planować przyszłe okresy odwiedzin. Dzięki przejrzystemu interfejsowi nawet niezaawansowany użytkownik może sobie z nim poradzić.
Gscan2pdf

Ocena

7,86/10

Gscan2pdf to program umożliwiający konwersję skanowanych dokumentów do pliku PDF. Użytkownik może wybrać, które z przechwyconych stron mają być dołączone do dokumentu. Interfejs graficzny ułatwia korzystanie z narzędzia.
IQnotes

Ocena

6,07/10

IQNotes to programu do tworzenia, przechowywania i zarządzania notatek w hierarchiczny sposób (drzewa itp.). Dzięki programowi w prosty sposób sporządzimy listę zadań, zapiszemy ważne wydarzenia czy też naszkicujemy schemat działania. IQNotes może służyć nie tylko narzędzie do zarządzania notatkami, ale ...
GtkPSproc

Ocena

6,67/10

GtkPSproc jest graficznym interfejsem dla PSUTILS, które z kolei jest zbiorem małych programów, które pozwalają na zarządzanie wieloma sposobami plikami PostScript. Program ten jest przeznaczony do pracy ze wszystkimi programami, które korzystają z CUPS (serwera drukarek zainstalowany w systemie), ...
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,126,438 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl