Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Grudzień 14 2018 16:36:23
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Strategiczne (turowe)
FreeCiv

Ocena

9,64/10

FreeCiv to wzorowana na grze "Cilization" strategia turowa. Gracz ma za cel zbudowanie od podstaw imperium składającego się z sieci osad. Dominację militarną i sukcesy w kampaniach wojskowych zapewnia rozwój armii, zaś gospodarczą i naukową handel oraz inwestowanie w odpowiednie budowle. ...
FreeCol

Ocena

7,50/10

FreeCol to gra wzorowana na grze "Colonization". W grze FreeCol gracz dostaje pod dowództwo grupę zaokrętowanych osadników jednego z ośmiu europejskich państw (Anglia, Francja, Hiszpania, Niderlandy, Portugalia, Szwecja, Dania bądź Rosja) a następnie zostaje wysłany w świat w poszukiwaniu nowego lądu. ...
Baatle of wesnoth

Ocena

10/10

Battle of wesnoth to turowa strategia fantasy z elementami RPG. To strategia dzięki której z pewnością wspomnisz o takich tytułach jak "Heroes", "Age of Wonders" lub "Disciples". ...
Advanced Strategic Command

Ocena

7,50/10

Advanced Strategic Command jest taktyczną turową grą strategiczną, przypominającą "Battle Isle" takie tytuły jak "Close Combat" czy serie gier firmy Talonsoft (np. "Rising Sun"). W grze produkujemy jednostki (czołgi, żołnierzy) i staramy się pokonać przeciwnika. W nauce zasad rozgrywki pomaga tutorial.
Lgeneral

Ocena

5,00/10

Lgeneral to gra strategia turowa wzorowana na grze "Panzer General". W grze rozgrywamy wybrane scenariusze tura po turze przeciwko innemu graczowi lub komputerowi. Szaniec, obronny ogień, kontakt niespodzianka, zrzeczenia się, wpływ pogody , posiłki i inne implementacje przyczyniają się, że w grze musimy wykazać dużym animuszem i dobrze zaplanowaną strategią.
T.E.G.

Ocena

7,14/10

T.E.G. (czyli: Tenes Empanadas Graciela) to otwarty klon "Plan Tactico y Estrategico de la Guerra", które z kolei jest określane klonem gry "Risk". Gra jest turową strategią rozgrywaną online.
Crimson Fields

Ocena

7,86/10

Crimson Fields jest turową grą strategiczną z elementami taktyki. Naszym zadaniem jest zniszczenie wszystkich jednostek wroga, jego baz przy jednoczesnej ochronie naszych fabryk, baz, które budują i remontują jednostki (do dyspozycji w naszej armii mamy czołgi, motory, helikoptery, poduszkowce)
Free Orion

Ocena

6,79/10

FreeOrion to strategiczna gra turowa przeznaczona do rozgrywki wieloosobowej. Zasady gry sprowadzają się do tzw. zasady 4X, czyli: eksploracja, ekspansja, eksploatacja, eksterminacja. Gra FreeOrion jest wzorowana na grze "Master of Orion", ale nie jest jej klonem.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,111,415 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl