Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Styczeń 21 2019 23:48:42
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Biblioteka Mandrivy -> Książki


Witamy.

Niniejszy dział jest poświęcony książkom dostępnym w formacie papierowym. Wszystkie zaprezentowane w niniejszych kategoriach można nabyć przez internet za pomocą stron internetowych podanych przy opisach poszczególnych tytułów książek. Przy każdej pozycji podajemy także szacunkową cenę zaokrągloną np.: do pełnych złotówek.Open SourceKsiążki nawiązujące do szerokiej tematyki ruchu związanego z otwartym oprogramowaniem. Wymienione tutaj tytuły dadzą nam świetny przekrój dostępnych w tym świecie możliwości zarówno jego wykorzystania jak i jego tworzenia.
LinuxKategoria książek poświęconych tematyce systemów z rodziny Linux. Dzięki tytułom tym poznamy zarówno podstawy obsługi systemów z tej rodziny jak i zaawansowane sztuczki i techniki jego obsługi. Liczne przykłady wykorzystane w tych książkach sprawiają, że ich czytanie jak i poznawanie systemów z rodziny Linux stanie się ciekawą przygodą dla każdego użytkownika komputera.
MandrivaPozycje poświęcone wybranej przez nas dystrybucji systemu Linux o nazwie Mandriva. Dzięki tym książkom dowiemy się jak instalować, kofigurawoać i używać w codziennej pracy z komputerem, wybranego przez redakcję tej strony, systemu operacyjnego Mandriva.
ProgramyBogactwo oprogramowania na system Mandriva jest niesamowite i chyba można stwierdzić że - nieograniczone. W związku z tym powstał także i ten dział w którym umieszczamy poradniki, tutoriale, manuale, dokumenty howto lub też prezentacje pomogające w odkrywaniu w mośliwościach wykorzystywania tego oprogramowania.
ProgramowanieZgromadzone tutaj książki to oczywiście pozycje przeznaczone dla programistów, czyli ludzi tworzących oprogramowanie. Różnorodność języków programowania jak i środowisk programistycznych dostępnych na system Mandriva jest na tyle szeroka, że także i dokumentacja związana z programowaniem w tym systemie jest bardzo obszerna.
WebmasteringZgromadzone tutaj książki to oczywiście pozycje przeznaczone są dla webmasterów, czyli twórców stron internetowych i ich administratorów. Znajdziemy tutaj zestaw zarówno książek przydatnych w warsztacie każdego webmastera - zarówno w warsztacie profesjonalisty jak i amatora.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,128,609 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl