Nowe linki, nowe kategorie programów i nowe programy
Dodane przez tarzan1984 dnia Styczeń 25 2011 23:17:25Witamy.


Dnia dzisiejszego podsumowujemy nasze ostatnie prace.


W dziale Linków, usunęliśmy z kategorii Matematyka kilka powtarzających się adresów. Dodatkowo dołożyliśmy tam takie ciekawe adresy stron jak:

Ponadto w dziale Historia dodaliśmy link strony, na której możemy zapoznać się audcjami radiowymi z okresu II Wojny Światowej - http://www.wykop.pl/ramka/587121/audycje-radiowe-z-okresu-ii-wojny-swiatowej/.
W dziale Oprogramowanie na Mandrive doszły takie kategorie jak: Modelowanie matematyczne, Inne oprogramowanie domowe oraz Elektryka i Elektrotechnika. A sama nazwa działu Programowanie zmieniła nazwę na Programowanie i Inżynieria.


W kategorii Modelowanie matematyczne umieściliśmy kilka opisanych przez nas wcześniej programów takich jak: Axiom, FreeFem3D, Maxima, Scilab, R, Octave, K3DSurf, gNumExp. Ponadto dołożyliśmy tam takie programy jak:W dziale Elektryka i elektrotechnika umieściliśmy opisy takich programów jak:W dziale Inne oprogramowanie domowe umieściliśmy na początek takie programy jak:Ponadto opisaliśmy też programy jak:

Pozdrawiamy - redakcja :)


PS.: W ten sposób utworzyliśmy 110 kategorii programów na Mandrive, w których umieściliśmy informacje na temat 653 programów, z czego 306 ma polski interfejs użytkownika, a 309 ma dołączony do swojego opisu filmik prezentujący funkcjonalność danego programu.