Podsumowanie roku 2010
Dodane przez tarzan1984 dnia Styczeń 02 2011 00:42:21Witamy.

Wraz z początkiem roku postanowiliśmy podsumować cały rok 2010 jako pierwszy rok istnienia naszej strony internetowej.Pierwsze kroki były trudne, co nie zmienia faktu, że wciąż jest dużo pracy.Na stan dzisiejszy strona to ponad 800 podstron różnej treści. W większości (bo aż 600) są one poświęcone poszczególnym programom na Mandrive Linux w dziale Oprogramowanie na Mandrive. Ponadto są to strony działów matematyki: zajęcia wyrównawcze, olimpus, kangur, kółko matematyczne, filmy matematyczne. Odnosząc się do ostatniego działu Filmy matematyczne zawiera on 24 filmiki poświęcone tematyce matematycznej: zaczynając od historii matematyki, kończąc na obecności matematyki w świecie przyrody.


Nasze Forum składa się obecnie z 29 działów, w których umieszczonych jest 53 tematy. W głównej mierze są to poradniki dotyczące tricków w systemie Mandriva Linux.


W dziale Download umieszczonych jest 31 różnych plików związanych z matematyką oraz z systemem Mandriva Linux.


W dziale Linki znajduje się obecnie 89 linków do stron internetowych najróżniejszej treści: fizyce, informatyce, sportowi, muzyce, linuxowi, wolnemu oprogramowaniu, matematyce, historii, językowi polskiemu i innym przedmiotom szkolnym.


Dział Artykuły zawiera na stan dzisiejszy 14 artykułów poświęconym: linuxowi, naszej szkole lub matematyce.


W trakcie roku umieściliśmy na naszej stronie także licznik dotyczący liczby odwiedzin naszej strony. W trakcie jego funkcjonowania odnotował on około 2260 odwiedzin co daje około 6 odwiedzin dziennie. Godnym odnotowania faktem jest również liczba odwiedzin postów zamieszczonych na naszym Forum. Post zatytułowany Poradnik: Jak instalować oprogramowanie na Mandrivie? odwiedzono 539 razy, a post zatytułowany Poradnik: Jak radzić sobie z regulacją dźwięku w Mandrivie? odwiedzono 227 razy.


W trakcie istnienia naszej strony zarejestrowało się na niej 23 użytkowników, którzy 6 razy komentowali zamieszczone na naszej stronie artykuły lub informacje.


W naszej Galerii podzielonej na dwa albumy: Nowogród w obiektywie oraz Szkoła można zapoznać się z 16 zdjęciami Nowogrodu Bobrzańskiego oraz Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka.
Oto właśnie liczbowy dorobek autora strony - jednoosobowej redakcji :)
Mam nadzieję, że przyszły rok pozwoli mi na dalsze jej rozwijanie i modyfikowanie oraz na większe zainteresowanie ze strony matematyki :)

Pozdrawiamy - redakcja :)