"Liga matematyczna" wraca!!
Dodane przez tarzan1984 dnia Październik 31 2010 22:08:14Witamy.

Uczniowie klas czwartych i piątych pamiętają z pewnością uroczystość rozdania pucharów pod koniec roku z tytułu uzyskanych miejsc w konkursie "Liga Matematyczna" w roku szkolnym 2009/2010.
Z radością informujemy, że w pokoju nauczycielskim padły już wstępne ustalenia, dotyczące tego konkursu z tym roku szkolnym. Jak się okazuje i w tym roku uczniowie klas trzecich, czwartych i piątych będą mogli się zmierzyć w nowej edycji tego konkursu.
Na razie nie znamy jednak szczegółów. Jeśli tylko będziemy coś wiedzieć, to napiszemy od razu w ten sam dzień.

Dla zainteresowanych konkursem z poprzedniego roku szkolnego polecamy przenieść się do działu Download -> Liga matematyczna 2009/2010 gdzie można sobie pobrać na komputer listy zadań z poprzedniej edycji konkursu oraz regulamin tamtej edycji.
W tym roku list będzie 10 i będą one się różnić. Inne zadania będą miały klasy trzecie, inne zadania rozwiązywać będą klasy czwarte, a z jeszcze innymi będą mierzyć się klasy piąte.

Tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym chętni uczniowie mogę wziąć udział w dwóch etapach konkursu. Z tym zastrzeżeniem, że w drugim etapie, który odbędzie się już w szkole, wezmą udział tylko Ci uczniowie którzy oddadzą w terminie swojemu nauczycielowi wszystkie 10 list zadań, które będzie rozwiązywać w domu w pierwszym etapie konkursu.Pozdrawiamy - redakcja :)