2 lata naszej strony !!!
Dodane przez tarzan1984 dnia Listopad 21 2011 20:50:57
Witamy.
Z wielką radością i zadowoleniem informujemy, a raczej przypominamy, że dokładnie dzisiaj czyli 21 listopada 2011, nasza strona internetowa obchodzi swoje drugie urodziny.
Zakładając stronę dwa lata tematu nie podejrzewaliśmy tak dobrego obrotu sprawy. Wzrost zainteresowania stroną poparty wzrostem liczby odwiedzin, czy też liczbą użytkowników, świadczy o tym, że nasza strona nie przepadła bez echa w oceanicznej głębi informacji zamieszczonych w internecie.
Z tej to okazji pragniemy życzyć wszystkim czytelnikom i gościom naszej strony, a także samym sobie, wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów. Życzymy także umiejętności pokonywania porażek oraz dzielenia się sukcesami z najbliższymi.
Pragniemy także serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom naszej strony za cierpliwość i wyrozumiałość, za czasami zbyt monotonny rozwój strony. Liczymy, że w przyszłości przestojów bez nowości na naszej stronie będzie jak najmniej.
Wszystkim zainteresowanym odrobiną historii z przeszłości, stanu obecnego oraz planów naszej redakcji na temat naszej strony, polecamy artykuł pt.: "Nasze 2 urodziny" - zamieszczony przez nas w dziale Artykuły, w sekcji My i nasze życie.
Pozdrawiamy - redakcja :)