Tworzymy nowy dział Niezbędnik Mandriva
Dodane przez tarzan1984 dnia Lipiec 21 2011 13:47:56
Witamy.Kierowani potrzebą, którą odczuwaliśmy już od dłuższego czasu, stworzenia działu ułatwiającego wybór najlepszego - naszym zdaniem - oprogramowania dla wszystkich użytkowników systemu Mandriva, postanowiliśmy utworzyć w dziale Oprogramowanie na Mandrive utworzyć odnośnik do działu Niezbędnik Mandriva.

Przez okres użytkowania systemu operacyjnego Windows XP mieliśmy okazję często sięgać po literaturę w postaci czasopisma Komputer Świat. Znajdywaliśmy tam wiele ciekawych programów i wskazówki ich obsługi.

Ostatnimi czasy także natknęliśmy się na dział Niezbędnik Linux na stronie http://www.mandriva.org.pl. W dziale tamtej strony jest wymienionych kilka przydatnych programów.

Naszym celem było jednak stworzenie oferty pozwalającej na dobór niezbędnego oprogramowania bez względu na to czy użytkownik jest pracownikiem biurowym, fotografem, programistą, webmasterem, graczem, czy też użytkownikiem który używa komputera w głównej mierze do oglądania filmów i muzyki.

Oprócz pomocy w postaci wyboru odpowiedniego oprogramowania w danym niezbędniku umieszczamy:


Wszystkie te czynniki przyczyniły się do tego, że we wspomnianym - tytułowym - dziale Niezbędnik Mandriva mamy do wyboru kilkanaście "niezbędników". Są to:


Do dnia wczorajszego to znaczy do 20.07.2011 udało nam się utworzyć niezbędniki:


Z upływem czasu będziemy oczywiście uzupełniać oczywiście pozostałe niezbędniki. Będziemy o tym informować na bieżąco.

Pozdrawiamy - redakcja :)