Czasochłonne zmiany
Dodane przez tarzan1984 dnia Maj 22 2011 20:54:59Witamy.

W związku ze stworzeniem na naszym Forum poradnika Jak dodać nowe repozytoria Mandrivy? spostrzegliśmy potrzebę dokonania pewnych zmian w opisach programów w naszym dziale Oprogramowanie na Mandrive.

Do tej pory przy opisie większości programów umieszczaliśmy przy opisie instalacji programu odwołanie przypominające o potrzebie konfiguracji repozytoriów. Odwołanie to jednak początkowo odnosiło się do działu Podstawowa konfiguracja Mandrivy i z tego działu dopiero był odnośnik do w/w poradnika. Tak więc każdy użytkownik musiał otwierać niepotrzebnie dział Podstawowej konfiguracji Mandrivy.

Teraz to zmieniamy i w opisach programów zastępujemy ten stary odnośnik na bezpośredni odnośnik do poradnika Jak dodać nowe repozytoria Mandrivy?

Zmiany te mają na celu udogodnienie w korzystanie z naszego działu Oprogramowanie na Mandrive i skrócić niepotrzebną komplikację i prostego procesu instalacji większości programów w systemie Mandriva.


Oczywiście zmiany te są dosyć żmudnym procesem (ze względu na fakt, że zmiana ta obejmuje opis 907 programów przez nas opisanych w dziale Oprogramowanie na Mandrive), dlatego też dzisiaj dokonaliśmy wyżej opisanej zamiany w opisach programów w takich sekcjach oprogramowania jak: Akcesoria i narzędzia, Bezpieczeństwo, Biuro, Dom, Edukacja i nauka.
Pozdrawiamy - redakcja :)