Nasze 2 urodziny !!!
Dodane przez tarzan1984 dnia Listopad 21 2011 20:38:43
Witamy.
Jak podaliśmy w naszym dziale O nas, nasza strona powstała 21 listopada 2009. W związku z tym, dnia dzisiejszego tj. 21 listopada 2011, obchodzi ona swoje drugie urodziny!!!
Z tej okazji chcielibyśmy przybliżyć naszym stałym, były, a także nowym czytelnikom rozwój naszej strony na przestrzeni tych dwóch lat.
W ciągu początkowego okresu powstawania tej strony nie mieliśmy jakiegoś z góry określonego planu rozbudowy strony. Kolejne etapy jej rozbudowy to chęć zrobienia czegoś akurat teraz, a nie później.
Mimo braku schematu pracy przez pierwsze 2 lata w większości skupiliśmy swoje starania w formowaniu, porządkowaniu i organizowaniu wiedzy zdobytej przez nas na temat systemu operacyjnego jakim jest system Mandriva Linux.
Obecnie - z przyczyn technicznych - używamy systemu Mandriva w wersji 2010.2 (mimo ukazania się już wersji 2011). Wynika to z faktu, że najnowsza wersja systemu Mandriva nie chciała się zainstalować poprawnie na naszym komputerze.
Od początku istnienia strony staramy się informować naszych czytelników o rozwoju kolejnych jej elementów informując o tym w stosownych Newsach. W ten sposób zgromadziliśmy już 195 newsów. Tematyką swoją zahaczają one jednak nie tylko o rozwój strony, ale także wydarzenia związane ze Szkołą Podstawową w Nowogrodzie Bobrzańskim.
Wraz z rozwojem strony i przyrostem informacji na niej umieszczonych obserwujemy też stały wzrost zainteresowania niniejszą stroną internetową, dzięki umieszczeniu na niej licznika odwiedzin. Pod koniec każdego miesiąca informujemy o tym ile razy nasza strona była odwiedzana w tym miesiącu dziennie. Przełamaliśmy w miesiącu wrześniu roku 2011 barierę 100 odwiedzin dziennie. Jesteśmy wdzięczni wszystkim tym którzy codziennie odwiedzają naszą stronę oraz tym którzy promują naszą stronę dalej, przedstawiając ją innym osobom.
Od początku istnienia strony rozbudowujemy też nasze Forum. W związku z tym, że większość prac do tej pory skupiła się wokół systemu Mandriva, stąd też większość ze wszystkich 61 postów umieszczonych na nim dotyczy właśnie systemu Mandriva. Są to w głównej mierze poradniki jak obsługiwać się systemem Mandriva?
Aktualnie, to znaczy na dzień 20 listopada 2011, strona składa się z około 1380 podstron. Liczba podstrona oczywiście stale rośnie wraz z jej rozbudową o kolejne działy. Także liczba użytkowników wzrosła nam do liczby 34.
Nasza obecność nie pozostała bez echa w internecie. Oprócz tego, że w wyszukiwarce google jesteśmy notowani coraż to wyżej, to udało nam się nawiązać także współpracę z serwisem internetowym dotyczącym Mandrivy - mianowicie z mandriva.org.pl.
W najbliższym czasie będziemy kontynuować nie dawno rozpoczęte prace nad rozbudową naszej strony pod względem jej zawartości dotyczącej matematyki. W dużo dalszej przyszłości planujemy rozbudować część dotycząca samej Szkoły Podstawowej w Nowogrodzie Bobrzańskim.
Prace związane z umieszczaniem informacji na temat matematyki przewidujemy przeprowadzić w następującym porządku:

W każdej z tych sekcji wyróżnimy poddziały utworzone ze względu na odbiorcę, to znaczy:

O tych i innych przedsięwzięciach dotyczących prac przy naszej stronie internetowej będziemy informować w newsach na naszej stronie głównej.
Wszystkim naszym byłym, obecnym i przyszłym czytelnikom składamy serdeczne słowa podziękowania za zainteresowanie. Zwracamy się także z prośbą o promowanie naszej strony w innych miejscach w internecie lub wśród swoich znajomych.


Prosimy także o aktywny udział w tworzeniu naszej strony i przesyłanie nam wiadomości na temat strony i jej rozwoju. Pytajcie i zgłaszajcie swoje potrzeby na naszym Forum, po uprzedniej rejestracji.


Pozdrawiamy - redakcja :)