Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Styczeń 18 2019 03:02:49
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Ciąg dalszy e-booków w sekcji Progamowanie
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego w naszym dziale Biblioteka Mandrivy - w sekcji E-booki -> Programowanie dołożyliśmy 5 nowych tytułów. Są to:

Pozdrawiamy - redakcja :)
Nowe e-booki
Informacje adminaWitamy.


W związku z wczorajszą rozbudową Niezbędnika Programista, w naszym dziale Biblioteka Mandrivy - w sekcji Ebooki -> Programowanie przybyło 5 nowych tytułów. Są to:

Ponadto w sekcji Książki -> Programowanie dołożyliśmy książkę pt.: "CrossVC: Grafische Versionskontrolle mit CVS und Subversion"
Pozdrawiamy - redakcja :)
Kolejne niezbędniki oraz e-booki
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego ukończyliśmy w naszym dziale Niezbędnik Mandriva prace nad niezbędnikami: Niezbędnik Maluch oraz Niezbędnik Programista.
Oczywiście w związku z pracą nad niezbędnikami w dziale Biblioteka Mandrivy - w sekcji E-booki - doszły nowe 3 tytuły. Są to:Pozdrawiamy - redakcja :)
Redakcja rozpoczęła współpracę z Mandriva.org oraz wiki.mandriva.com
Informacje adminaWitamy.


Z wielką radością oraz dumą możemy poinformować, że redakcja naszej strony została dołączona także do współpracy przy tworzeniu serwisu http://mandriva.org.pl/.


Jednocześnie też informujemy, że obszar naszej współpracy w tworzeniu dokumentacji na temat systemu Mandriva został poszerzony przez nas, przez rozpoczęcie również prac nad tworzeniem i tłumaczeniem wiki Mandrivy. Strona ta zawiera bowiem wiele ciekawych i interesujących informacji, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników systemu Mandriva.


Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem dokumentacji na stronie wiki Mandrivy, to polecamy zapoznać się z instrukcją dostępną na stronie Współpraca przy Wiki i zacząć tworzyć "lepszy świat" dla użytkowników systemu Mandriva.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Nowa wersja Mandrivy tuż, tuż ....
Linux w codziennym życiuWitamy.


Z wielką radością chcemy poinformować, że niedługo, bo już 29 sierpnia, będziemy mieli możliwość pobrania nowej wersji Mandrivy - to znaczy Mandrivy 2011.


Wszystkim zainteresowanym nową wersją Mandrivy polecamy stały podgląd strony http://www.mandriva.com/en/downloads/, z której to będzie można - jak tylko się pojawi Mandrivę 2011.


Zaawansowanym użytkownikom Mandrivy polecamy pobranie ostatniej testowej wersji tej edycji Mandrivy - Mandrivy 2011 RC2, którą można pobrać ze strony http://mirror.yandex.ru/mandriva/devel/iso/2011/ lub korzystając z sieci Bittorrent przy pomocy programu KTorrent - pobierając odpowiedniego torrenta ze strony http://torrent.mandriva.com/public/.


Developerom, programistom lub ochotnikom, którzy chcą pomóc w rozwoju tej wersji Mandrivy polecamy zgłaszanie ewentualnych błędów, propozycji lub sugestii na bugzilli.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Ukończony Niezbędnik Nauczyciel i poprawki w e-bookach
Informacje adminaWitamy.


Od wczoraj udało nam się ukończyć w dziale Niezbędnik Mandriva prace nad Niezbędnikiem Nauczyciel.

Ponadto wraz z rozwojem kolejnego niezbędnika w dziale Biblioteka Mandrivy - w sekcji E-booki - dodaliśmy nowe tytuły. Są to:


Ponadto z przybywającą dużą liczbą e-booków, można zauważyć, że wszystkie e-booki podzieliliśmy tak samo jak książki na kategorie: Open Source, Linux, Mandriva, Programy i Programowanie.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Nowy rekord Popularności
Informacje admina


Witamy.


Tradycyjnie już, z zakończeniem każdego miesiąca sprawdzamy jak popularna jest nasza strona.W tym miesiącu okazało się, że było na prawdę gorąco i padł nowy rekord odwiedzin dziennie. Miesiąc czerwiec zakończyliśmy z ogólną liczbą odwiedzin 6170. Miesiąc lipiec zaś zakończył się na liczbie odwiedzin 7470 - co daje łącznie 1300 odwiedzin w lipcu.Biorąc pod uwagę, że miesiąc lipiec ma 31 dni, daje to wynik 42 ODWIEDZIN DZIENNIE!!!Jest to najwyższy - odkąd zaczęliśmy wykonywać pomiary - wynik osiągnięty do tej pory przez naszą stronę!!! Jesteśmy bardzo dumni z tego powodu i trzymamy kciuki za nowe rekordy. Wynik lipca dołączamy oczywiście do naszego wykresu w sekcji Popularność - w dziale O nas.


Pozdrawiamy - redakcja :)
Nowe Niezbędniki i drobne dodatki
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego w dziale Niezbędnik Mandriva ukończyliśmy pracę nad dwoma niezbędnikami: Niezbędnik Wygląd oraz Niezbędnik Uczeń.

Ponadto, w myśl powiedzenia "najciemniej pod lampą", w dziale Odmiany Mandrivy dodaliśmy opis odmiany Mandrivy o nazwie EduMandriva, która jest właśnie w szczególności przeznaczona dla zastosowań edukacyjnych oraz wykorzystywana w szkołach rosyjskich.


Dodatkowo wszystkie e-booki które umieściliśmy do dnia wczorajszego dodaliśmy do odpowiednich opisów programów z działu Oprogramowanie na Mandrive lub innych związanych tematycznie działów naszej strony.

W związku z rozwojem naszych niezbędników doszły w naszym dziale Biblioteka Mandrivy - w sekcji Ebooki - dwa nowe tytuły. Są to:Pozdrawiamy - redakcja :)
Ukończony Niezbędnik Narzędzia i dodatkowe drobnostki
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego w naszym dziale Niezbędnik Mandrivy ukończyliśmy pracę nad Niezbędnikiem Narzędzia.


Ponadto, dzięki poszukiwaniom przy tworzeniu tego niezbędnika nasza Biblioteka Mandrivy, a właściwie jej sekcja Ebooki, wzbogaciła się o 7 nowych pozycji. Są to:

Co do drobnostek, to w dziale O nas w założonej wczoraj sekcji Popularnoś dołożyliśmy jeszcze w tabeli listę TOP 10, w której prezentujemy 10 najpopularniejszych (o największej liczbie odwiedzin) poradników z naszego Forum.
Oprócz w/w listy TOP 10 dołożyliśmy także w sekcji Na czym pracujemy dołożyliśmy informacje na temat używanych przez naszą redakcję urządzeń peryferyjnych (aparat cyfrowy, ipod, urządzenie wielofunkcyjne i telefon).
Ponadto utworzony wczoraj poradnik pt.: "Jak skonfigurować połączenie internetowe na Mandrivie?" dołączyliśmy do naszego działu Konfiguracja Mandrivy jako KROK 0: KONFIGURACJA POŁĄCZENIA SIECIOWEGO (OPCJONALNIE).
Pozdrawiamy - redakcja :)
Ukończony Niezbędnik Internet oraz różne drobnostki
Informacje adminaWitamy.

Dnia dzisiejszego ukończyliśmy prace w naszym dziale Niezbędnik Mandrivy nad Niezbędnikiem Internet.

Ponadto w naszym dziale O nas umieściliśmy sekcję Popularność, w której zamieściliśmy wykres ze statystyką dotyczącą średniej, dziennej liczby odwiedzin naszej strony w poszczególnych miesiącach (poczynając od lutego 2011 roku).

Nasze Forum wzbogaciło się też o nowy poradnik pt.: "Jak skonfigurować połączenie internetowe na Mandrivie?". W poradniku tym prezentujemy kilkanaście tutoriali odnalezionych w internecie na temat konfiguracji różnych połączeń z internetem.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Ukończenie prac nad Niezbędnikiem Student
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego ukończyliśmy pracę nad sekcją Niezbędnik Student w naszym dziale Niezbędnik Mandrivy.

W związku z rozbudową tych niezbędników, przybywa nam także pozycji w naszym dziale Biblioteka Mandrivy. Głównym wzbogacającym się jest sekcja Ebooki, w której doszły takie pozycje jak:


Ponadto doszła jedna pozycja książkowa w sekcji Książki - w kategorii Programy. Jest to:


Pozdrawiamy - redakcja :)
Strona 5 z 21 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,126,674 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl