Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Grudzień 19 2018 15:35:11
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Aktualizacja TOP 10
Informacje adminaWitamy.


W newsie z dnia 29.07.2011 informowaliśmy Was o dodaniu w dziale O nas - w kategorii Popularność - listy TOP 10. Jest to lista, która ukazuje 10 najbardziej popularnych wątków umieszczonych na naszym Forum.

Jak się okazuje trochę zmian zaszło i dzisiaj dokonaliśmy aktualizacji tych danych. Jedno co możemy powiedzieć, to fakt, że na liście tej niepodzielnie rządzi i dzieli na pierwszym miejscu Poradnik: Jak instalować oprogramowanie na Mandrivie?.

Biorąc pod uwagę fakt, że stworzyliśmy potężny dział Oprogramowanie na Mandrive wraz z rozbudowanym systemem lektury dotyczącej jego użytkowania w postaci działu Biblioteka Mandrivy, możemy śmiało powiedzieć, że trafiliśmy w samo sedno potrzeb użytkowników systemu Mandriva.

Z tego też powodu jesteśmy bardzo dumni i obiecujemy dalszy rozwój naszej strony również pod tym kątem. Jeśli macie jakieś sugestie to piszcie do nas (po poprzedniej rejestracji). Jesteśmy głodni Waszych sugestii i pytań.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Popularności wzrost ciąg dalszy
Informacje adminaWitamy.

Każdego końca miesiąca naszą redakcję spotyka miła niespodzianka. Po każdym miesiącu przy podsumowaniu popularności naszej strony obserwujemy stały wzrost liczby odwiedzin dziennie w poszczególnych miesiącach.

I tak miesiąc październik zakończył się na liczbie 15525. Biorąc pod uwagę że na dzień 3 października wskazywał on liczbę 12615 daje nam to 2910 odwiedzin ogólnie w miesiącu październiku.

Biorąc pod uwagę fakt, że bierzemy pod uwagę 28 dni daje nam to średnią 104 odwiedzin dziennie. W stosunku do miesiąca września (84 odwiedziny dziennie), daje nam to wzrost o 18 odwiedzin dziennie naszej strony.

Wszystkim stałym, nowym i przyszłym oraz tym starym którzy już nas nie odwiedzają serdecznie dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Liczymy na dalszą współpracę z Wami i zachęcamy do rozpowszechniania naszej strony wśród innych internautów.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Aktualizacja informacji na temat zajęć dodatkowych
Lekcja matematykiWitamy.


W związku z "opanowaniem" sytuacji związanej z ustalaniem terminów i składów na zajęcia dodatkowe dotyczące matematyki w naszej szkole postanowiliśmy umieścić dzisiaj informacje na ich temat.

W związku z tym w naszych działach Zajęcia wyrównawcze i Kółko matematyczne odnajdziecie dokładne informacje na temat: gdzie, kiedy i kto ma zajęcia wyrównacze z matematyki lub kółko matematyczne.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Stały czas wzrost
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego podsumowaliśmy popularność naszej strony internetowej. Licznik odwiedzin zatrzymał się na 12615. Biorąc pod uwagę, że 4 września wskazywał liczbę 10205, daje to 2411 wszystkich odsłon strony w miesiącu wrześniu.


Od 4 września do 3 października (czyli dnia dzisiejszego) upłynęło 29 dni, tak więc średnia liczba odwiedzin naszej strony w miesiącu wrześniu to 83 odwiedziny dziennie.


Jest to poprawa o 5 odwiedzin więcej każdego dnia w stosunku do poprzedniego miesiąca sierpnia.


Bardzo się cieszymy i trzymamy kciuki nie tylko za stałych czytelników i użytkowników naszej strony, ale za tych którzy jeszcze o nas nie wiedzą, ale może już niedługo się dowiedzą.


Pozdrawiamy - redakcja :)
Popularność w sierpniu
Informacje admina Witamy.

Z lekkim opóźnieniem, bo 4 września, dokonujemy analizy popularności naszej strony w ubiegłym miesiącu.

Jak się okazuje miesiąc lipiec skończyliśmy na 7470 odwiedzinach. Zaś 4 września licznik zatrzymał się na liczbie 10205 odwiedzin.

Daje to w sumie 2735 odwiedzin w sierpniu i kilku dni września. W związku z tym odwiedzalność dzienna skoczyła na poziom niespotykany do tej pory, czyli 78 odwiedzin dziennie.

Jest to dla nas wielka radość i zadowolenie, że nasza strona wraz z jej rozbudową zyskuje coraz to większą popularność.

Pozdrawiamy i będziemy się starać o jeszcze większe zainteresowanie stroną - redakcja :)
Kolejne e-booki
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego kontynuowaliśmy prace rozpoczęte wcześniej i o których informowaliśmy wczoraj i dodajemy kolejne e-booki będące pomocą w obsłudze systemu Mandriva i dostępnym w nim programów.

W wyniku dzisiejszych prac dodaliśmy takie tytuły jak:


Pozdrawiamy - redakcja :)
Rozbudowa funkcjonalności działów Oprogramowanie na Mandrive oraz Biblioteki Mandrivy
Informacje adminaWitamy.


Po zakończeniu dodawania poradników do programów z działu Oprogramowanie na Mandrive, które pojawiły się wcześniej w dziale Niezbędnik Mandrivy, postanowiliśmy pójść dalej.

Postanowiliśmy rozszerzyć ofertę poradników i wyszukiwać, i umieszczać poradniki w formacie pdf, czyli e-booków, które dotyczą także programów nie znajdujących się w ofercie działu Niezbędnik Mandriva.

Dzisiaj dodaliśmy takie tytuły jak:Pozdrawiamy - redakcja :)
Synchronizacja dobiega końca
Informacje adminaWitamy.

Dnia dzisiejszego nadal pracowaliśmy nad synchronizacją niezbędników z działu Niezbędnik Mandriva oraz Oprogramowanie na Mandrive.

Dzięki dzisiejszym pracom udało nam się praktycznie ukończyć rozpoczętą pracę. Przenieśliśmy bowiem tutoriale z niezbędników: Student, Programista, Multimedia, Maluch, Narzędzia, Internet, Studio, Uczeń, Webmaster i Nauczyciel.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Synchronizacja działów Niezbędnik Mandriva oraz Oprogramowanie na Mandrive
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego rozpoczęliśmy synchronizację działu Oprogramowanie na Mandrive z działem Niezbędnik Mandriva.

Kiedy tworzyliśmy dział Niezbędnik Mandriva umieściliśmy w nim wiele odnośników do tutoriali online dotyczących poszczególnych programów. Dzisiaj postanowiliśmy umieścić te poradniki w odpowiednich opisach programów z działu Oprogramowanie na Mandrive.

W związku z podjętymi pracami udało nam się rozdzielić poradniki online występujące w niezbędnikach: Bezpieczeństwo, Biuro, Dom, Fotograf i Gracz.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Ukończenie prac na ostatnim Niezbędnikiem
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego ukończyliśmy prace generalne nad naszym działem Niezbędnik Mandriva, poprzez ukończenie prac nad Niezbędnikiem Multimedia.

Mamy nadzieję, że dział Niezbędnik Mandriva pomoże wszystkim naszym czytelnikom w najlepszym doborze przydatnych dla niego programów dostępnych na system Mandriva.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Niezbędnik Webmaster oraz zmiany w dziale Biblioteka Mandrivy
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego w naszym dziale Niezbędnik Mandriva ukończyliśmy pracę nad Niezbędnikiem Webmastera.

Prace nad wyżej wymienionym niezbędnikiem poprzedziły jednak wytrwałe prace nad przebudową w dziale Biblioteka Mandrivy. W sekcjach Książki oraz E-booki przebudowaliśmy ich wygląd oraz dodaliśmy kategorie Książki -> Webmastering oraz E-booki -> Webmastering.

Zmiany te wymusiły na nas dwa powody.

Po pierwsze początkowe umieszczenie książek na temat programów takich Joomla! czy też Drupal, mijały się z celem kategorii Książki -> Programy, w której to - w naszych założeniach - znajdować się miały tylko książki, które są przeznaczone dla zwykłego użytkownika. Z drugiej zaś strony nie chcieliśmy zlewać tematu programowania z webmasteringu, które w naszym przekonaniu sporą się różnią. Z tego samego powodu przenieśliśmy też z kategorii Książki -> Programy pozycji, które tyczyły się środowiska programistycznego Eclipse i umieściliśmy je w kategorii Książki -> Programowanie.

Drugim powodem jest stały przyrost pozycji dostępnych w dziale Biblioteka Mandrivy, a co za tym idzie potrzeba odpowiedniego uporządkowania dostępnego dla systemu Mandriva zbioru dokumentacji, która jest pomocna, ale która musi być logicznie i sensownie uporządkowana tak samo jak programy w naszym dziale Oprogramowanie na Mandrive.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Strona 4 z 21 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,113,547 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl