Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Grudzień 17 2018 02:07:16
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Informacja o szkolnym etapie konkursu matematycznego
Informacje adminaWitamy.


Wszystkim zainteresowanym, którzy już wcześniej zgłosili się do Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty, przypominamy, że I etap konkursu w postaci konkursu szkolnego odbędzie się w naszej szkole dnia 1 grudnia 2011 roku, czyli w czwartek.


Wszyscy uczestnicy zapisani na listach stawiają się na lekcji przed 4 lekcją obok sali 37. Wszyscy uczestnicy zostaną rozdzieleni na dwie sale: 36 i 37.


Pozdrawiamy - redakcja :)
Rozpoczęcie synchronizacji nowych sekcji Forum z działem Oprogramowanie na Mandrive
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego opisy programów z działu Oprogramowanie na Mandrive z takich kategorii jak: Narzędzia systemowe, Optymalizacja Mandrivy, Narzędzia modyfikacji wyglądu Mandrivy, Kompresory plików, Menadżery plików, Nagrywanie płyt CD/DVD/Blu-ray, Narzędzia do zarządzania obrazami płyt, Menadżery okien, Benchmarki, monitoring systemu itp., Narzędzia plikowe i dyskowe, Synchronizacja danych, Inne akcesoria systemowe zostały zaopatrzone w dodatkowy punkt w opisie.

Punkt ten oczywiście to odnośnik do odpowiedniej sekcji naszego Forum - mianowicie: Programy - narzędzia.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Przebudowa Forum oraz jego synchronizacja z działami dotyczącymi systemu Mandriva
Informacje adminaWitamy.


Przez ostatnie dni nasze prace skupiły się wokół działów naszej strony związanych z matematyką. W wyniku tych prac zostało rozbudowane nasze Forum pod kątem właśnie matematyki.
Prace te spowodowały, że pojawiła się potrzeba przebudowy naszego Forum także pod względem Mandrivy. Dzięki temu część naszego Forum dotycząca Mandrivy została rozbudowana do 31 sekcji. Szczegółowe sekcje ułatwią bowiem naszym czytelnikom zadawanie pytań oraz odnajdywanie porad na trapiące ich problemy.
Oczywiście wraz z rozbudową naszego Forum, staramy się zsynchronizować nowo utworzone sekcje z poszczególnymi odpowiednimi działami naszej strony dotyczącymi Mandrivy. Dzięki dzisiejszym pracom nasi czytelnicy będą wiedzieć od razu gdzie zadawać pytania dotyczące takich działów naszej strony jak: Linux, Dystrybucje Linuxa, Mandriva, Starter Mandrivy oraz Konfiguracja Mandrivy.
W najbliższym czasie postaramy się zsynchronizować nasze Forum i jego sekcje dotyczące systemu Mandriva z działem Oprogramowanie na Mandrive oraz Biblioteka Mandrivy.


O pracach tych i ich efektach będziemy informować na bieżąco w newsach na naszej stronie głównej.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Szkielet sekcji scenariuszy lekcj i dla klas 4 i 5
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego kontynuujemy rozpoczęte prace w dziale E-lekcje. W jego dwóch sekcjach: Scenariusze lekcji dla klas 4 oraz Scenariusze lekcji dla klas 5 umieściliśmy podstawowe informacje oraz szkielet (schemat) wszystkich działów tematycznych, które będą uzupełniane co jakiś czas nowymi scenariuszami lekcji matematyki, które odbywają się w naszej szkole.


Wartym zwrócenia uwagi jest fakt, że w sekcji Scenariuszy dla klas 5 umieściliśmy już niektóre tytuły lekcji na zielono. Są to lekcje, które są lekcjami przypominającymi materiał z klasy 4, stąd nie będziemy ich tworzyć na nowo tylko odsyłać do odpowiednich lekcji z sekcji Scenariuszy lekcji dla klas 4.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Nowy dział "Matematyka Plus"
Informacje adminaWitamy.


W ramach naszych prac dotyczących porządkowania części matematycznej naszej strony otworzyliśmy dzisiaj nowy dział o nazwie Matematyka Plus.
Matematyka Plus to dział, który dzieli się na kilka sekcji:

Jak łatwo zauważyć jest to dział, w którym zebraliśmy wszelkie dostępne dla nas informacje na temat możliwości rozwijania swoich zdolności i umiejętności matematycznych poprzez różniste formy, nie koniecznie tylko lekcyjne.
Zapraszamy do zapoznania się z nowym działem.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Nowy dział "E-lekcje"
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego rozpoczęliśmy istnienie nowego działu naszej strony: E-lekcje.
W dziale tym umieściliśmy podstawowe informacje dotyczące przepisów regulujących nauczanie w szkole podstawowej (także matematyki), a także informacje na temat aktualnych podręczników do matematyki dla uczniów klas 4, 5 i 6.
W dziale tym odnajdziecie także sekcje Scenariusze lekcji dla klas 4, Scenariusze lekcji dla klas 5, Scenariusze lekcji dla klas 6, w których to - w miarę czasu i naszych możliwości - będziemy umieszczać przykładowe scenariusze, według których odbywają się lekcje matematyki w naszej szkole.
Pozdrawiamy - redakcja :)
2 lata naszej strony !!!
Informacje adminaWitamy.
Z wielką radością i zadowoleniem informujemy, a raczej przypominamy, że dokładnie dzisiaj czyli 21 listopada 2011, nasza strona internetowa obchodzi swoje drugie urodziny.
Zakładając stronę dwa lata tematu nie podejrzewaliśmy tak dobrego obrotu sprawy. Wzrost zainteresowania stroną poparty wzrostem liczby odwiedzin, czy też liczbą użytkowników, świadczy o tym, że nasza strona nie przepadła bez echa w oceanicznej głębi informacji zamieszczonych w internecie.
Z tej to okazji pragniemy życzyć wszystkim czytelnikom i gościom naszej strony, a także samym sobie, wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów. Życzymy także umiejętności pokonywania porażek oraz dzielenia się sukcesami z najbliższymi.
Pragniemy także serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom naszej strony za cierpliwość i wyrozumiałość, za czasami zbyt monotonny rozwój strony. Liczymy, że w przyszłości przestojów bez nowości na naszej stronie będzie jak najmniej.
Wszystkim zainteresowanym odrobiną historii z przeszłości, stanu obecnego oraz planów naszej redakcji na temat naszej strony, polecamy artykuł pt.: "Nasze 2 urodziny" - zamieszczony przez nas w dziale Artykuły, w sekcji My i nasze życie.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Nowy dział "Matematyka?"
Informacje adminaWitamy.
Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami kontynuujemy nasze prace w kierunku systematyzacji i porządkowania części naszej strony dotyczącej matematyki.

W wyniku tych prac oczywiście udało nam się dzisiaj stworzyć dział "Matematyka?", w którym to rzeczowo i w prostym języku opisujemy:

  • Czym jest matematyka?

  • Skąd się wzięła matematyka?

  • Dlaczego uczymy się matematyki w szkole?
Pozdrawiamy - redakcja :)
Rozpoczęcie przebudowy działu Matematyki
Informacje adminaWitamy.
Dnia dzisiejszego rozpoczęliśmy przebudowę i rozwinięcie części naszej strony dotyczącej matematyki.

Efekt rozpoczętych dzisiaj prac można zauważyć przez zniknięcie z panelu po lewej stronie odnośników do takich działów jak: Liga matematyczna, Olimpus czy też Kangur. Działy te nie zostały jednak zlikwidowane, tylko przeniesione i rozbudowane o szersze informacje. Wszystkie zostały przeniesione do działu Konkursy matematyczne.

Krok tego przeniesienia działów do jednego o nazwie Konkursy matematyczne uwarunkowany był faktem, że nie są to jedyne konkursy organizowane na terenie naszej szkoły, w których mogą wziąć udział uczniowie naszej szkoły. Doszły jeszcze informacje i działy dostarczające informacji o takich konkursach jak: Konkurs Gier Logicznych, Olimpiada Matematyczna (organizowana przez serwis internetowy Zadane.pl) oraz Ogólnopolski Konkurs Matematyczny(organizowany przez Kuratorium Oświaty i znany wcześniej jako Olimpiada Matematyczno-Przyrodnicza).

Zachęcamy do zapoznania się nowym działem Konkursy matematyczne i oczywiście do brania aktywnego udziału w tych zmaganiach.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Nowy poradnik na Forum
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego umieścilliśmy na naszym Forum w dziale Mandriva vs internet nowy poradnik pt.: "Jak zintegrować program Mozilla Firefox i Mozilla Thunderbird na Mandrivie?".

Poradnik, w krótki i treściwy sposób, przedstawia rozwiązanie problemu jakim jest otwieranie adresów e-mail umieszczonych na stronach internetowych w przeglądarce Mozilla Firefox. Dzięki niemu dowiemy się jak ustawić program pocztowy Mozilla Thunderbird jako domyślny program otwierający takie adresy.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Nowe forum dotyczące Mandrivy
Linux w codziennym życiuWitamy.


Dnia dzisiejszego - przeglądając serwis http://mandriva.org.pl/ - natrafiliśmy w umieszczonym na nim shoutboxie na nowy adres internetowy http://mandrivaclub.pl/.

Adres ten to nic innego jak stworzone z myślą o użytkownikach systemu Mandriva forum dyskusyjne, na którym każdy z użytkowników tego systemu może uzyskać pomoc lub też dzielić się z innymi zdobytą przez siebie wiedzą na jego temat, czy też pomagać innym użytkownikom w poszukiwaniu odpowiedzi.

Adres Klubu Mandrivy umieszczamy także oczywiście w naszym dziale Linki - w sekcji Mandriva.

Pozdrawiamy i zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w nowych formach promocji i rozwoju systemu Mandriva - redakcja :)
Strona 3 z 21 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,112,438 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl