Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Grudzień 19 2018 15:30:28
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Ukończenie sekcji Gazety i czasopisma
Informacje adminaWitamy.


Z radością i satysfakcją informujemy, że prace nad działem Biblioteka matematyczna odbywają się zgodnie z planem.

Dnia dzisiejszego dołożyliśmy w sekcji Gazety i czasopisma takie tytuły jak:

W ten oto sposób ukończyliśmy prace wstępne i nowe ewentualne tytuły umieścimy, jeśli to czytelnicy, czyli Wy nam coś podsuniecie, albo sami przypadkiem trafimy na coś nowego.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Rozwiązania szkolnego etapu Konkursu Matematycznego
Konkursy matematyczno przyrodniczeWitamy.


Informujemy, że wszyscy uczestnicy oraz osoby zainteresowane mogą zapoznać się z poprawnymi rozwiązaniami szkolnego etapu Konkursu Matematycznego zorganizowanego w naszej szkole 1 grudnia 2011 (ubiegły czwartek), które są wywieszone w gablocie matematycznej między gabinetami 41 i 40.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Św. Mikołaj odwiedza SP w Nowogrodzie Bobrzańskim
SzkołaWitamy.


Dnia dzisiejszego, oprócz codziennych obowiązków szkolnych, spotkała Was miła niespodzianka. Okazało się bowiem, że w ten szczególny dzień dla wszystkich dzieci z naszej szkoły czas znalazł Św. Mikołaj.


Mimo napiętego grafiku, braku czasu, wielkiego pośpiechu oraz sędziwego wieku Mikołaja, udało mu się podarować wszystkim naszym uczniom drobne upominki.


Redakcja naszej strony chciałaby dołożyć się do tych upominków prostymi życzeniami:


Mikołajki są tuż tuż...

więc życzenie ślemy Wam już,

by prezentów cały wór

stanął jutro u Waszych pokojowych wrót

(źródło: http://www.e-zyczenia.pl)
Pozdrawiamy - redakcja :)
Opis czasopisma "Delta" w dziale Biblioteka matematyczna
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego dołożyliśmy w naszym dziale Biblioteka matematyczna, w sekcji Gazety i czasopisma, pierwszy tytuł - mianowicie czasopismo "Delta".

Czasopismo to jest miesięcznikiem wydawanym przez Uniwersytet Warszawski i jest czytane głównie przez licealistów i pracowników naukowych. Jeden egzemplarz kosztuje ok. 4zł.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Olimpus - sesja zimowa 2012
SzkołaWitamy.


Dzisiaj do naszej szkoły dotarła informacja na temat sesji zimowej roku 2012 konkursu Olimpus.


Zgodnie z otrzymanym pismem sesja zimowa niniejszego konkursu przewidziana jest na 10 stycznia 2012.


Zainteresowane osoby tym konkursem zobowiązane są poinformować nauczyciela matematyki w naszej szkole o takim zamiarze mniej więcej do końca tego tygodnia, czyli do 9.12.2011 roku.


Szczegółowe informacje i odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące konkursu uzyskacie u Waszego nauczyciela w tym tygodniu jeszcze lub też znajdziecie na stronie domowej konkursu http://www.olimpus.edu.pl/.


Pozdrawiamy - redakcja :)
Rozpoczęcie prac nad budową nowego działu - Biblioteka matematyczna
Informacje adminaWitamy.


Postępując zgodnie z planem, przystąpiliśmy dzisiaj do prac nad działem Biblioteka matematyczna.

Jest to dział, który składa się z 3 sekcji: Książki, E-booki, Gazety i czasopisma.Według początkowych założeń miał wyglądać inaczej, ale ze względów technicznych oraz prawny, postanowiliśmy, aby dział ten miał na celu ukazanie literatury, która nie naciąga żadnego z czytelników na wydawanie pieniędzy na tytuły określonych wydawnictw, ale takiej, która pokaże jaka matematyka jest ciekawa i jak można się w nią wgłębiać przy pomocy odpowiedniej literatury.Z panelu Matematyka zniknął też odnośnik do działu Filmiki matematyczne. Dział ten został przemianowany na sekcję działu Matematyka plus. Przeniesienie to wynika z faktu, że filmiki umieszczone w tym dziale są dodatkowym narzędziem do zgłębiania wiedzy matematycznej, stąd też ich przeniesienie.


Pozdrawiamy - redakcja :)
Dalsze prace przy synchronizacji Forum i działu Oprogramowanie na Mandrive
Informacje adminaWitamy.


Dnia dzisiejszego w wyniku kontynuacji prac synchronizacji naszego Forum z działem Oprogramowanie na Mandrive udało nam się zaopatrzyć programy z sekcji Biuro - a dokładnie z kategorii: Edytory tekstu, Edytory LaTeX, Programy DTP, Arkusze kalkulacyjne, Zarządzanie projektami w firmie, Księgowość i administracja, Zarządzanie notatkami, Sporządzanie wykresów i wizualizacja danych, Programy do zarządzania faksami i drukarkami, Inne oprogramowanie biurowe - w punkt odnoszący się do pytania o pomoc w sekcji Programy - biuro.

Ponadto udało nam się zaopatrzyć opisy programów z sekcji Edukacja i nauka w punkt odnoszący się do zadawania pytań w sekcji Programy - edukacja, oraz programy z sekcji Dom - w punkt odnoszący się do zadawania pytań w sekcji Programy - dom.


Pozdrawiamy - redakcja :)
Dalsze pracy przy synchronizacji Forum oraz Oprogramowanie na Mandrive
Informacje adminaWitamy.


Kontynuujemy cały czas prace przy dodawaniu w opisach programów na system Mandriva punktu dotyczącego możliwości pytania o nie w poszczególnych sekcjach naszego Forum.


W wyniku dzisiejszych prac udało nam się dodać odnośniki do programów z sekcji Bezpieczeństwo, czyli takich kategorii jak: Programy antywirusowe, Firewalle, Kontrola rodzicielska, Backup danych, Odzyskiwanie danych, Szyfrowanie danych, Menadżery haseł.


W przypadku tego typu programów dodajemy oczywiście zawsze odnośnik do sekcji Programy - bezpieczeństwo.

Ponadto udało nam się też dodać wspomniany powyżej punkt w opisach niektórych kategorii z sekcji Biuro: Pakiety biurowe, Przeglądarki dokumentów.


W tym przypadku oczywiście odsyłamy z pytaniami do sekcji Programy - biuro.

Pozdrawiamy - redakcja :)
Wyniki etapu szkolnego Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego
Witamy.


Dnia wczorajszego - to znaczy 1 grudnia 2011 roku (czwartek) - odbył się w salach 37 i 36 szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego. Jak się już pewnie dowiedzieliście, z naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu rejonowego cztery osoby. 3 osoby z klasy 6a i jedna osoba z klasy 5a.


Dokładne wyniki osiągnięć uczestników, których było w sumie 45, są wywieszone w gablocie matematycznej, między salami 40 i 41.


Pozdrawiamy i gratulujemy nie tylko tym co awansowali dalej, ale i pozostałym uczestnikom za chęć i wolę walki - redakcja :)
Uwaga!!! Jutro skrócone lekcje!!!
SzkołaWitamy.


Chcielibyśmy poinformować lub też przypomnieć zapominalskim, że jutro to znaczy dnia 2.12.2011 r. lekcje w naszej szkole odbędą się w skróconym wydaniu. Wszystko z powodu naprawy instalacji wodociągowej w naszej szkole.
Poniżej prezentujemy plan na jutro:

  • 1 lekcja - 8:00 - 8:30

  • 2 lekcja - 8:35 - 9:05

  • 3 lekcja - 9:10 - 9:40

  • długa przerwa obiadowa 9:40 - 9:55

  • 4 lekcja - 9:55 - 10:25

  • 5 lekcja - 10:30 - 10:50


Odwozy powrotne do domu odbywać się będą od godziny 10:30. O godzinie 11-ej zostaną zamknięte toalety w szkole i nie będzie wody. Wszystko zajęcia zaplanowane na 6, 7 i 8 godzinie lekcyjnej są odwołane.
Pozdrawiamy - redakcja :)
Popularność w miesiąciu listopadzie
Informacje adminaWitamy.


Tradycyjnie jak po każdym miesiącu podsumowujemy popularność naszej strony internetowej w postaci podania danych na temat liczby dziennych odwiedzin naszej strony internetowej.


A zatem. Miesiąc październik skończyliśmy z liczbą 15525 odwiedzin ogółem. Dzisiaj miesiąc listopad zamykamy z licznikiem na poziomie 18796. Otrzymujemy w ten sposób 3271 odwiedzin ogółem. Biorąc pod uwagę, że miesiąca listopad ma 30 dni, daje nam to 109 odwiedzin dziennie.


Jak łatwo zauważyć mamy stały wzrost odwiedzin (o 5 więcej odwiedzin dziennie niż w miesiącu październiku), co sprawia nam niezmierną radość.


Wszystkim starym, aktualnym i przyszłym czytelnikom naszej strony bardzo dziękujemy i zachęcamy do popularyzowania naszej strony internetowej wśród swoich znajomych lub w internecie.

Jak zwykle też dane te wprowadziliśmy na wykresie popularności w naszym dziale O nas.


Pozdrawiamy - redakcja :)
Strona 2 z 21 < 1 2 3 4 5 > >>
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,113,482 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl